Navigace

Facebook Linkedin

en cs


FORBES & MY

S pocitem vděku a zadostiučinění, bychom chtěli poděkovat našim zákazníkům za vzájemnou spolupráci, díky které neustále rosteme a touto cestou bychom Vám chtěli představit naše články  v magazínu FORBES  které  krásně   popisují a představují naší službu AKTIVNÍHO HLEDÁNÍ.

Naše firma se díky spokojenosti s nabízenými službami, poskytovanými  formou AKTIVNÍ personalistiky, stále vyvíjí i zlepšuje. Fungujeme necelé tři roky  a za tu dobu jsme stihli vytvořit tým o patnácti schopných lidech, třikrát zvětšit naše kanceláře a donutit naše konkurenty k předělání svých webových prezentací.

V běžných postupech hledání na zkostnatěle fungujícím trhu personálních služeb, jsme udělali pár změn vedoucích k zefektivnění naší služby a posunuli se zase o kousek dál.

Jsme dostatečně malá společnost na to, abychom ke každému klientovi zachovali individuální a osobní přístup, ale zároveň jsme dostatečně velcí na to, abychom mohli komukoliv garantovat tu nejvyšší možnou kvalitu u všech námi poskytovaných služeb.

Nejsme žádný Start-up, ale esence toho nejlepšího co můžete na personálním trhu potkat a efektivně použít.

Budeme i nadále vděčni za vaší přízeň a využívání našich služeb, u nichž dostáváte nové kandidáty již v prvním týdnu spolupráce aniž by jste za ně platili násobky mzdy.

Ještě jednou našim klientům děkujeme.

.

FORBES magazín 12/22 Aktuální personální desatero 4PERSON a článek o naší práci Stáhnout Článek v magazínu FORBES 12.2022 a naše personální desatero.

FORBES - Článek na www.forbes.cz (8/22) o naších službách i způsobech AKTIVNÍHO hledání Stáhnout Tento článek Vám krásně představí naše služby poskytované formou AKTIVNÍ personalistiky.

  Nebo zde . . .    Přímý odkaz k článku na  www.forbes.cz

.

FORBES magazín 5/22 - Rozhovor s naší firmou o současném HR hledání Stáhnout 7 Rad jak najít kvalitní zaměstnance - článek v časopisu FORBES 05.2022.Zavřítt
Podpora

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Zavřítt

    Spojte se s námi a využijte naše zkušenosti při hledání nových lidí

    Začněte

    Zavřítt