Navigace

Facebook Linkedin

en cs


FORBES & MY

S pocitem zadostiučinění a velkého vděku, bychom chtěli poděkovat našim zákazníkům a představit všem náš poslední článek v časopisu FORBES 5/2022.

Firma 4PERSON v.o.s. se díky spokojenosti s našimi personálními službami, stále vyvíjí a neustále roste. Fungujeme dva a půl roku a za tu dobu jsme stihli vytvořit tým o patnácti schopných lidech, třikrát zvětšit naše kanceláře a donutit naše konkurenty k předělání svých webových prezentací.

V běžných postupech hledání na zkostnatěle fungujícím trhu personálních služeb, jsme udělali pár změn vedoucích k zefektivnění naší služby a posunuli se zase o kousek dál.

Jsme dostatečně malá společnost na to, abychom ke každému klientovi zachovali individuální a osobní přístup, ale zároveň jsme dostatečně velcí na to, abychom mohli komukoliv garantovat tu nejvyšší možnou kvalitu u všech námi poskytovaných služeb.

Nejsme žádný Start-up, ale esence toho nejlepšího co můžete na personálním trhu potkat a efektivně použít.

Budeme i nadále vděčni za vaší přízeň a využívání našich služeb, u nichž dostáváte nové kandidáty již v prvním týdnu spolupráce a neplatíte za ně násobky mzdy.

Ještě jednou Vám mockrát děkujeme.

.

FORBES 5/22 článek o nás Stáhnout Článek s námi v časopisu FORBES 05.2022.Zavřítt
Podpora

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Zavřítt

    Spojte se s námi a využijte naše zkušenosti při hledání nových lidí

    Začněte

    Zavřítt