Navigace

Facebook Linkedin

en cs


Profesionálně

Firma 4PERSON je zaměřená na poskytování profesionálních služeb při hledání lidských zdrojů. Ve standardní nabídce trhu jsme u našich postupů provedli řadu změn a inovací, vedoucích k nejefektivnějšímu vyhledání těch nejvhodnějších kandidátů. Aktuálně je naše hledání o cca 2/3  efektivnější a úspěšnější než u klasické inzerce.

Personální kampaně

Nehledáme pro Vás běžné uchazeče, ale vytváříme personální kampaně k získání nejvhodnějších kandidátů na specifikované pozice. Naší prioritou není kvantita, ale kvalita vybraných uchazečů u kterých pro Vás provádíme profesní preselekci / předvýběr. První report s uchazeči dostáváte již po týdnu a naše kampaně trvají podle druhu od 5 do 8 týdnů.

Profesní diagnostika

V rámci rozšíření našich služeb Vám nabízíme otestování kandidátů „PROFESNÍ“ nebo „EQ“ diagnostikou, která slouží ke zjištění pracovních i charakterových vlastností a jejich optimálnímu zařazení na požadované pozice nebo do pracovního teamu.

Osobní spolupráce

Spoluprací s naší firmou zažijete výhody personálního poradenství a profesionálního servisu tvořeného týmem našich konzultantů, kteří Vám vždy doporučí to nejlepší řešení. Naše klientela se pohybuje od malých a středních společností až po ty velké. Podstatnou část naší práce tvoří opakované obchody spokojených klientů.


Naším cílem je, aby se spojila Vaše firma s nejvhodnějšími uchazeči na Vámi požadované pozice. Aktivně pro Vás vytváříme personální kampaně a nabízíme možnost předvýběru, kterým projdou pouze ti nejvhodnější kandidáti. Poté je podrobíme profesní diagnostice (volitelné testování u vybraných kampaní s předvýběrem těch nejvhodnějších), abychom Vám poskytli seznam  nejlepších adeptů a ušetřili tak Váš čas i peníze.

 1. Naše zkušenosti a KNOW HOW
  Na základě našich dlouhodobých zkušeností na trhu práce Vám nabízíme naše KNOW HOW a časem vypilované zkušenosti i profesní schopnosti, které neustále vylepšujeme podle aktuálních požadavků a trendů v našem oboru. Pro naše personální konzultanty pořádáme  pravidelná školení, protože zastáváme názor že „pokud bychom se přestali ptát, pak bychom se přestali i posouvat“.
 2. Dostupnost našich služeb
  Naše služby nabízíme v několika úrovních. Od základní varianty, která je dostupná té nejširší skupině klientů s menším rozpočtem, až po rozšířené kampaně pro střední a velké firmy. Pro stálé klienty máme nabídku zvýhodněných balíčků.
 3. Důvěryhodnost
  Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb, jejich rozšiřování a tím i budování důvěry zákazníků v poctivost a kvalitu našeho servisu. Počet našich opakovaných obchodů od vracejících se klientů je toho jasným důkazem.
 4. Profesionalita
  Naše služby poskytujeme dlouhodobě a na profesionální úrovni. Díky širokému propojení s různými databázemi vždy s nejlepším možným výsledkem. Nabízíme Vám bezstarostný nábor díky spolupráci s námi a věříme, že se k nám budete opět rádi vracet.

Spolumajitel a jednatel společnosti


Robert Lazna

Spolumajitel a jednatel společnosti


Ing. Marlen Laznová


Vybrané reference

Hledání vhodného kandidáta je v současné pocovidové době ještě složitější. Pro technické pozice je to téměř zázrak někoho úspěšně najít. Společnost 4person splnila, co nám před kampaní slíbila. Každý týden se jí podařilo – nevím jak – vydolovat z vyprázdněného pracovního trhu smysluplný výběr kandidátů. Její činnost je efektivní a v nadcházejícím náboru se na ni opět obrátíme.

Ing. et Ing. Daniel Orel, Ph. D.
jednatel ARBURG spol. s r.o. a ARBURG SK s.r.o.

Z naší strany spolupráci hodnotíme jako přínosnou. Povedlo se nám společným způsobem zajistit pracovní sílu, kterou jsme hledali a vše probíhalo ve velice přátelském duch s lidským přístupem. Váš koncept jako personální agentury pro nás byl nový, ale je přínosný a za lepší cenu než u konkurence. V budoucnu se na vás rádi znovu obrátíme.

Ing. David Tunkl
Člen představenstva ROTAGROUP

Služby agentury 4person jsme začali využívat od srpna roku 2020. Během následujících týdnů nám bylo dle předem stanovených kritérií doporučeno několik kandidátů na hledanou pozici. Díky aktivnímu přístupu společnosti se nám podařilo zaměstnat v krátkém časovém úseku dva obchodní zástupce do požadovaných regionů. Styl práce, flexibilita a profesionální přístup jakým se společnost 4person prezentuje považuji za velmi efektivní a mohu ji vřele doporučit ostatním firmám, které hledají kvalitní pracovníky na trhu práce.

Ing. Lukáš Duchek
Jednatel Novum CZech, s.r.o.

NAŠI PARTNEŘI

Jobs.cz, Profesia.cz, Prace.cz, Praceklik.cz, Inwork.cz, Annonce.cz, Zivotopisy.cz, Fajnbrigady.cz, Personalka.cz, jobDNES.cz, Superkariera.cz, DobraPrace.cz, EasyPrace.cz, Forbes.cz, Dobryandel.czZavřítt
Podpora

  Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Zavřítt

  Spojte se s námi a využijte naše zkušenosti při hledání nových lidí

  Začněte

  Zavřítt