Navigace

Facebook Linkedin

en cs


Jsme profesionální

Firma 4PERSON je zaměřená na poskytování profesionálních služeb při hledání lidských zdrojů. Ve standardní nabídce trhu jsme u našich postupů provedli řadu změn a inovací, vedoucích k nejefektivnějšímu vyhledání těch nejvhodnějších kandidátů. Aktuálně je naše hledání o cca 2/3  efektivnější a úspěšnější než u klasické inzerce.

Personální kampaně

Nehledáme pro Vás běžné uchazeče, ale vytváříme personální kampaně k získání nejvhodnějších kandidátů na specifikované pozice. Naší prioritou není kvantita, ale kvalita vybraných uchazečů u kterých pro Vás provádíme profesní preselekci / předvýběr. První report s uchazeči dostáváte již po týdnu a naše kampaně trvají podle druhu od 5 do 8 týdnů.

Profesní diagnostika

V rámci rozšíření našich služeb Vám nabízíme otestování kandidátů „PROFESNÍ“ nebo „EQ“ diagnostikou, která slouží ke zjištění pracovních i charakterových vlastností a jejich optimálnímu zařazení na požadované pozice nebo do pracovního teamu.

Osobní spolupráce

Spoluprací s naší firmou zažijete výhody personálního poradenství a profesionálního servisu tvořeného týmem našich konzultantů, kteří Vám vždy doporučí to nejlepší řešení. Naše klientela se pohybuje od malých a středních společností až po ty velké. Podstatnou část naší práce tvoří opakované obchody spokojených klientů.

Šetřete svůj nejcennější zdroj – „ŠETŘETE ČAS“

Naším cílem je, aby se spojila Vaše firma s nejvhodnějšími uchazeči na Vámi požadované pozice. Aktivně pro Vás vytváříme personální kampaně a nabízíme možnost předvýběru, kterým projdou pouze ti nejvhodnější kandidáti. Poté je podrobíme profesní diagnostice (volitelné testování u vybraných kampaní a předvýběr nejvhodnějších), abychom Vám poskytli seznam těch nejlepších adeptů a ušetřili tak Váš čas i peníze.

NABÍZÍME VÁM

 1. Naše zkušenosti a KNOW HOW
  Na základě našich dlouhodobých zkušeností na trhu práce Vám nabízíme naše KNOW HOW a časem vypilované zkušenosti i profesní schopnosti, které neustále vylepšujeme podle aktuálních požadavků a trendů v našem oboru. Pro naše personální konzultanty pořádáme  pravidelná školení, protože zastáváme názor že „pokud bychom se přestali ptát, pak bychom se přestali i posouvat“.
 2. Dostupnost našich služeb
  Naše služby nabízíme v několika úrovních. Od základní varianty, která je dostupná té nejširší skupině klientů s menším rozpočtem, až po rozšířené kampaně pro střední a velké firmy. Pro stálé klienty máme nabídku zvýhodněných balíčků.
 3. Důvěryhodnost
  Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb, jejich rozšiřování a tím i budování důvěry zákazníků v poctivost a kvalitu našeho servisu. Počet našich opakovaných obchodů od vracejících se klientů je toho jasným důkazem.
 4. Profesionalita
  Naše služby poskytujeme dlouhodobě a na profesionální úrovni. Díky širokému propojení s různými databázemi vždy s nejlepším možným výsledkem. Nabízíme Vám bezstarostný nábor díky spolupráci s námi a věříme, že se k nám budete opět rádi vracet.
Robert Lazna

Spolumajitel / Jednatel společnosti

Ing. Marlen Laznová

Spolumajitel / Jednatel společnosti


Zavřítt
Podpora

  Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Zavřítt

  Spojte se s námi a využijte naše zkušenosti při hledání nových lidí

  Začněte

  Zavřítt