Navigace

Facebook Linkedin

en cs


Jsme „JINÍ“ - rozpracováno

Rádi děláme věci jinak, uživatelsky přívětivé, funkční a snažíme se aby i naše služby byly takové. Nechtěli jsme dělat další věc, která zapadne v davu, ale funkční a uživatelsky příjemnou variantu personálního servisu, který Vám dobře poslouží a pomůže. Z běžné nabídky jsme si vybrali to nejlepší. Některé věci  jsme změnili, nebo udělali po svém a aktuálně je náš personální servis efektivnější i úspěšnější než je standardní.

1.  Náš model stavíme na kvalitě nikoli kvantitě, protože jen spokojený zákazník se nám pravidelně vrací.

2. Za naší službu nebereme násobek mzdy ani za více uchazečů nebo vyšší pozice, ale pouze cca čtvrtinový paušál, za kampaň trvající  5 – 8 týdnů..

3.  Každou kampaň s Vámi konzultujeme a šijeme Vám jí na míru.

4.  Během běžící kampaně s Vámi průběžně komunikujeme a každý týden Vám zasíláme reporty s uchazeči.

5. Pořádáme pravidelná školení dovedností  a profesionality našeho teamu.

6. Nebojíme se hledat nové cesty a naše služby neustále inovujeme a zlepšujeme.

7. Nechlebaříme  a část ze svého zisku každý měsíc zasíláme na dobročinné účely prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL, tudíž pomáháte s námi.

8 V případě Vašeho zájmu uchazeče pohovorujeme nebo jim můžeme u vyšších pozic udělat profesní diagnostiku.

9. Umíme obsadit finančního ředitele, ale i operátora výroby.

10. Zajímá nás každý klient a staráme se o malé, ale i velkě firmy jako je např ARBURG, STEP, INTERAUTO PORSCHE, …….

 1. Naše zkušenosti a KNOW HOW
  Na základě našich dlouhodobých zkušeností na trhu práce Vám nabízíme naše KNOW HOW a časem vypilované zkušenosti i profesní schopnosti, které neustále vylepšujeme podle aktuálních požadavků a trendů v našem oboru. Pro naše personální konzultanty pořádáme  pravidelná školení, protože zastáváme názor že „pokud bychom se přestali ptát, pak bychom se přestali i posouvat“.
 2. Dostupnost našich služeb
  Naše služby nabízíme v několika úrovních. Od základní varianty, která je dostupná té nejširší skupině klientů s menším rozpočtem, až po rozšířené kampaně pro střední a velké firmy. Pro stálé klienty máme nabídku zvýhodněných balíčků.
 3. Důvěryhodnost
  Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb, jejich rozšiřování a tím i budování důvěry zákazníků v poctivost a kvalitu našeho servisu. Počet našich opakovaných obchodů od vracejících se klientů je toho jasným důkazem.
 4. Profesionalita
  Naše služby poskytujeme dlouhodobě a na profesionální úrovni. Díky širokému propojení s různými databázemi vždy s nejlepším možným výsledkem. Nabízíme Vám bezstarostný nábor díky spolupráci s námi a věříme, že se k nám budete opět rádi vracet.


Zavřítt
Podpora

  Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Zavřítt

  Spojte se s námi a využijte naše zkušenosti při hledání nových lidí

  Začněte

  Zavřítt