O nás

Firma 4PERSON je zaměřená na poskytování profesionálních služeb při hledání lidských zdrojů. Ve standardní nabídce trhu jsme provedli řadu inovací a změn v postupech vedoucích k nejefektivnějšímu vyhledání těch nejvhodnějších kandidátů.
Nehledáme pro Vás běžné uchazeče, ale vytváříme personální kampaně k získání nejvhodnějších kandidátů na Vámi specifikované pozice. Naší prioritou není kvantita, ale kvalita vybraných uchazečů.
V rámci našich služeb Vám nabízíme jako další jejich „otestování“ unikátní profesní diagnostikou, která slouží ke zjištění pracovních i charakterových vlastností a jejich optimálnímu zařazení na požadované pozice.
Vztahem s naší firmou zažijete výhody personálního poradenství a servisu tvořeného týmem našich profesionálů kteří Vám vždy doporučí to nejlepší řešení. Naše klientela se pohybuje od malých a středních společností až po ty velké. Podstatnou část naší práce tvoří opakované obchody spokojených klientů.

 

ŠETŘETE SVŮJ NEJCENNĚJŠÍ ZDROJ – ŠETŘETE ČAS

Naším cílem je aby se spojila Vaší firma s nejvhodnějšími uchazeči na Vámi požadované pozice. Aktivně pro Vás vytváříme personální kampaně a nabízíme možnost předvýběru kterým projdou pouze ti nejvhodnější kandidáti.
Poté je podrobíme profesní diagnostice (volitelné testování u vybraných kampaní a předvýběr nejvhodnějších),
abychom Vám poté poskytli seznam těch nejlepších adeptů a ušetřili Vám tak peníze i čas potřebný k Vaší práci.

 

Nabízíme vám . . .

 1. Naše zkušenosti a KNOW HOW
  Na základě našich dlouhodobých zkušeností na trhu práce Vám nabízíme naše KNOW HOW a časem vypilované zkušenosti i schopnosti které neustále zlepšujeme podle aktuálních požadavků a trendů v oboru.
 2. Dostupnost naších služeb
  Naše služby jsou díky progresivnímu odstupňování dostupné v několika úrovních od základní varianty, která je dostupná té nejširší skupině klientů s menším rozpočtem až po rozšířené kampaně pro střední a velké firmy. U opakovaných obchodů Vám nabízíme cenově zvýhodněné balíčky nebo množstevní slevy a od druhé zakázky dostáváte automaticky zákaznický bonus/slevu.
 3. Důvěryhodnost
  Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb, jejich rozšiřování a tím i budování důvěry zákazníků v kvalitu našeho servisu. Počet našich opakovaných obchodů od vracejících se klientů je toho jasným důkazem.
 4. Profesionalita
  Naše služby poskytujeme dlouhodobě, na profesionální úrovni, spolehlivě, a díky širokému propojení s databázemi vždy s nejlepším možným výsledkem. Nabízíme Vám abyste zažili rozdíl při hledání nových pracovníků spoluprací s naší firmou a těšíme se na dlouhodobou spolupráci s Vámi.
Hledáme ty správné lidi

Hledáme ty správné lidi