Naše nabídka

ŠETŘETE SVŮJ NEJCENNĚJŠÍ ZDROJ – ŠETŘETE ČAS

Naším cílem je spojit vaší firmu s nejvhodnějšími uchazeči na požadované pozice. Nabízíme vám předvýběr těch nejvhodnějších adeptů, kdy vybrané kandidáty můžeme otestovat profesní diagnostikou pracovních schopností. Tímto předvýběrem vám nabízíme úsporu vašich financí i času ať jste malá nebo velká firma. Zkušenosti v oboru nám zajišťují vysokou úroveň kampaní pro hledání kandidátů a interaktivní přístup vysokou úspěšnost při hledání. Všechny naše služby probíhají plně v souladu dle Zák.435/2004 Sb/§16

 

NABÍZENÉ KAMPANĚ  

Pro opakované kampaně Vám nabízíme výhodnější podmínky (platí již od druhého kontraktu). U všech nabízených
 kampaní nás velmi zajímá vaše zpětná vazba na jejich průběh, abychom mohli pružně reagovat a případně je upravili podle vašich aktuálních potřeb. Na “ONLINE” prezentace / objednávky našich kampaní Vám nabízíme slevu -5%. Slevy a výhodnější podmínky se nekumulují/nesčítají, ale řeší se individuálně.

 

KAMPANĚ PODROBNĚJI 

 

OBJEDNAT KAMPAŇ / NÁVŠTĚVU NAŠEHO ZÁSTUPCE nebo na tel: 608 611 075

 

_______________________________________________

 

PROFESNÍ  DIAGNOSTIKA  JEDNOTLIVCŮ  I  VAŠEHO  TEAMU

K nabízeným kampaním poskytujeme profesní diagnostiku. Ta je určena k optimalizaci vašeho výběru a vytvoření profilů jednotlivých uchazečů / kandidátů nebo stávající skupiny. Naše kampaně „PLUS a PREMIUM“ tuto diagostiku pracovních schopností každého kandidáta již obsahují (platí na neomezený počet kandidátů).

Více informací o této profesní diagnostice najdete zde                  Diagnostika uchazečů

 

DIAGNOSTIKU JIŽ VYUŽILY TYTO SPOLEČNOSTI

 

Diagnostiku vám nabízíme pro nové i stávající zaměstnance nebo celý pracovní team

 

_______________________________________________

 

POTŘEBUJETE SPECIALISTU ZE ZAHRANIČÍ?

Vyřešíme vám “PRACOVNÍ POVOLENÍ & POVOLENÍ K POBYTU”

 

Našli jste si pracovníka (vhodné pro střední a vyšší pozice) nebo chcete zaměstnat specialistu ze států mimo EU?

Pro takové případy Vám nabízíme náš servis spojený s vyřešením veškerých formalit (zajišťuje subdodavatelsky spolupracující firma) nutných k vydání pracovního povolení vč. povolení k pobytu v ČR.

Tento servis je vhodný například pro IT specialisty a podobné (náročné) profese. Povolení jde zařídit až na 2 roky a takto získaný pracovník je vázán min. ½ ročním kontraktem k Vám na HPP.

 

Hledáme ty správné lidi

Hledáme ty správné lidi