Jak to funguje

 1. Prvotní konzultace – SPECIFIKUJEME VAŠE POŽADAVKY
  Zjistíme a přesně definujeme Vaše potřeby, abychom pro Vás mohli vytvořit co nejlépe cílenou a účinnou kampaň. Bude Vám k dispozici náš zástupce i přidělená konzultantka, aby pro Vás připravili tu nejvhodnější kampaň.
  Podrobnosti a všechny další detaily Vám rádi upřesníme na osobní schůzce.
 2. Navrhneme pro Vás optimální vyhledávání – PLNĚ FUNKČNÍ KAMPAŇ
  Využíváme naše zkušenosti, kontakty, interní i veřejné databáze, kontakty v oboru i sociální sítě. Nově vytvořené kampaně se prezentují na nejvhodnějších inzertních portálech. Každá pracovní pozice vyžaduje odlišný přístup a náš záběr je oproti snaze jednotlivce cca o 60 – 70% širší. V průběhu kampaně jí v případě potřeby obměníme, aby byla co nejefektivnější.
 3. Pomůžeme Vám s výběrem kandidátů – PŘIPRAVÍME PRO VÁS PŘEDVÝBĚR
  Vytvoříme pro Vás reklamní kampaň pro nejefektivnější nábor nových zaměstnanců (4person / jiný práv. subjekt). Jen tak se osloví co největší množství vhodných kandidátů, jak na volném trhu práce tak i aktuálně zaměstnaných. Navrhneme/nabídneme Vám pro ně nejvhodnější telefonickou pre-selekci (předvýběr), kdy se ověří informace v životopisu a zjistí DETAILY o nejvhodnějších kandidátech. V případě Vaší potřeby můžeme ověřit jejich jazykové schopnosti. Zároveň pro Vaše kandidáty vytvoříme podrobné představení Vámi nabízené / poptávané pozice i Vaší firmu.
 4. Průběžný report – JSME STÁLE V KONTAKTU, INFORMUJEME VÁS.
  Jednou týdně Vám vytváříme a zasíláme report o Vaší kampani s výsledky pre-selekce (předvýběru). Součástí reportu jsou doporučené životopisy (CV) kandidátů a výsledek telefonického pohovoru s nimi.
  Takto budeme pokračovat po celou  dobu kampaně a podle zpětné vazby nebo aktuální potřeby Vám navrhneme možná  vylepšení.
  Vaše spokojenost je pro nás prioritou proto se snažíme o co nejlepší komunikaci. Aktivně reagujeme na potřeby klientů a zajímá nás zpětná vazba na zaslané kandidáty.
 5. Výsledek – FINÁLNÍ VÝBĚR VAŠEHO KANDIDÁTA
  Vybrané kandidáty doporučujeme kontaktovat co nejdříve, než tak učiní Vaše konkurence. Výběr toho pravého člověka je na Vás, ale naše profesionální služby Vám pomohly ušetřit čas, peníze i energii potřebnou k Vaší práci. Všechny kampaně jsou vytvářeny na základě konzultací s klienty a dle Zák. 435/2004 Sb. §16.
 6. Opakovaný obchod
  Spokojení klienti se k nám rádi vrací, a proto děláme vše proto, abyste k nim patřili i Vy. Při opakovaném obchodu (od druhé objednávky) u nás automaticky dostáváte výhodnější podmínky na další kampaně.
  Budeme rádi pokud se stanete naším spokojeným klientem i Vy.

Hledáme ty správné lidi

Hledáme ty správné lidi